10 motywów Woocomerce dla WordPress – 2022

W ostatnim artykułu zebraliśmy dla Państwa stylowe i funkcjonalne motywy dla WooCommerce – najpopularniejszego e-commerce rozwiązania dla WordPress. Jeśli chcecie stworzyć swój pierwszy e-sklep, to na pewno musicie zapoznać się z nimi. Znajdziecie templatki do popularnych tematów niszowych, które można w lekki sposób dopasować pod różne cele biznesowe.

W dzisiejszym wpisie przedłużymy temat o motywach dla WordPress. Tym bardziej, gdzie wokół nas ożywa natura i rozpoczyna się długo oczekiwana wiosna. Chyba nie jest to dobry czas na odnowienie szat graficznych dla istniejącej witryny oraz uruchomienia nowego projektu? Jeśli macie to na myśli, to proponujemy zapoznać się z poniższymi motywami. Na pewno znajdziecie coś ciekawe dla siebie.

Do dzisiejszego zestawu wybraliśmy najnowsze i najpopularniejsze motywu z oferty TemplateMonster. Powiemy, że ten wybór nie był łatwy, gdy liczba produktów na stronie szybko się zwiększa. Związano to z działaniem serwisu w ramach koncepcji „marketplace”, co pozwala różnym dostawcom sprzedawać swoje produkty na stronie TemplateMonster. W tym zestawie również znajdziecie Państwo produkty od różnych zespołów deweloperów. Przy tym wszystkie one są wysokiej jakości i przed dodaniem były sprawdzone przez zespół specjalistów marketplace. Dlatego możecie być pewni, że otrzymacie jakościowy motyw.

Do kluczowych cech podanych templatek można odnieść:

 • Responsywność i kompatybilność z popularnymi przegłądatkami www. Teraz praktycznie nikogo nie zdziwisz motywami, które będą poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. Ale podane templatki „umieją” dostosowywać się pod różne rozmiary ekranów i poprawnie działać bez różnicy na przeglądarkę.
 • Poprawny kod. Podane motywy były zaprojektowane w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dlatego Państwa strona będzie przyjazna dla SEO.
 • Rozbudowane opcje. Każdy motyw zawiera własne rozszerzenia, które pozwalają Państwu stworzyć profesjonalną stronę www. A jeśli wyniknie potrzeba zainstalować wtyczkę z repozytorium WordPress, możecie Państwo się nie martwić. Podane motywy są kompatybilne z popularnymi rozszerzeniami dostępnymi na wordpress.org.
 • Obecność obrazków graficznych oraz plików PSD. W paczce z motywem znajdziecie Państwo obrazki komercyjne, które możecie stosować na stronie. Niektóre templatki posiadają także pliki PSD. Za ich pomocą możecie szybko wprowadzać zmiany do projektu motywu.
 • Wsparcie techniczne 24/7. Przy pojawieniu problemów podczas instalacji oraz użycia motywów możecie skorzystać Państwo z pomocy specjalistów wsparcia technicznego. W przypadku skomplikowanych problemów Wasze zgłoszenie będzie przekierowane do autorów motywu i rozwiązane przez nich.

Zapraszamy do bliższego zapoznania z wybranymi motywami ze strony TemplateMonster:

Spontaneo

Spontaneo to cudowne rozwiązanie do tworzenia blogu hobbistycznego. I chociaż on jest przeznaczony do wyświetlenia tematu podróżniczego, nie ma żadnego problemu, aby dostosować go pod inne cele. Jest to możliwe dzięki uniwersalności projektu templatki, który nie posiada elementów tematycznych. Dlatego prosta zmiana zawartości będzie powodować do całkowitej zmiany wyglądu strony. Oprócz tego motyw zawiera wygodne opcje personalizacji, co pozwala szybko wprowadzać zmiany do jego projektu.

Na stronie domowej znajdują się różne sekcje z informacjami, które mają na celu zaprezentować różne wpisy tematyczne dla czytelników. Zamiast suwaku odwiedzający będzie wiedział 3 najpopularniejsze artykuły. Poniżej znajduje się sekcja z ostatnimi wpisami, artykułami zgrupowanymi według tematu oraz najpopularniejszymi wpisami. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z autorem i zobaczyć fotografie z profile w Instagram. Oprócz tego oni mogą zapisać się na newsletter i dostawać informacje o najnowszych wpisach na skrzynkę www.

Podany motyw opiera się o wizualny edytor stron Elementor, co pozwala Państwu tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać nimi dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”. Oprócz tego do niego były dodane JetElements (zestaw komponentów dla Elementor’a), MegaMenu, manager pasku bocznego, mediateka, mapa Google. Templatka wspiera także fonty webowe Google i technologie Retina. Ona ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Raymond Jones

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć tzw. „landing” i umieścić wszystkie niezbędne elementy na jednej stronie. Dzięki temu osoby odwiedzające będą mogli szybko przechodzić od jednego rozdziału do innego. Dlatego wystarczy przewijać karty za pomocą myszki oraz użyć odpowiednie menu górne dla przejścia do interesującego rozdziału.

Projekt motywu nie zawiera rozbudowanych efektów animacyjnych. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony. Do innych przewag tego projektu warto odnieść udane połączenie kolorów, co pozwala wyróżniać ważne informacje na stronie. A jeśli będą Państwo chcieli zmienić barwy strony można skorzystać się z rozbudowanych opcje personalizacji. Motyw zawiera także wygodne układy suwaku, stopki oraz blogu.

Funkcjonalność motywu realizowana za pomocą wtyczek Cherry Socialize, Cherry Search, TM Gallery oraz MegaMenu. Oprócz tego do templatki były dodane Elementor Page Builder i JetElements – paczka rozszerzająca ten edytor. A jeśli będą Państwo potrzebowali dodatkowych opcje, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi. Dlatego Państwa strona na pewno nie „posypie się”.

Szczegóły |  Demo

Roseworld

Projekt tego motywu został wykonany w biało-różowych barwach dlatego na pewno przyda się do tworzenia blogu kobiecego. Chociaż templatka posiada przełącznik kolorów, co pozwala dostosować templatkę do innych potrzeb. Pomogą w tym także wygodne opcje personalizacji, które pozwalają wprowadzać wszystkie zmiany w trybie online. Templatka posiada także ciekawe widgety, dzięki temu możecie na różne sposoby przedstawiać informacje na stronie www.

Osoby odwiedzające po wejściu na stronę domową mogą zapoznać się z najnowszymi i najpopularniejszymi artykułami. Tutaj także jest sekcja z wpisami posortowanymi według tematu. To wszystko pozwala odwiedzającym szybko wybrać interesujący temat i przejść do niego. Oprócz tego odwiedzające mogą zapisać się na newsletter oraz polubić blog w popularnych sieciach społecznościowych. Przejść do pozostałych rozdziałów można przez rozwijane menu górne.

Motyw Roseworld opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework 5.1. Dzięki temu możecie korzystać Państwo z rozwijanego menu, mediateki, galerii, managera pasku bocznego, newsletera i PopUpu oraz opcje mediów społecznościowych. To templatki były dodane także dodatkowe rozszerzenia do zespołu ZEMEZ, w tym JetElements i JetBlog. Motyw także wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Dzięki temu możecie szybko dodać brakujące opcje na stronę www.

Szczegóły |  Demo

P.Click

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia portfolio fotograficznego. On został wykonany w jaskrawych kolorach i zawiera kreatywne efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Przy tym ona nie jest przeciążona elementami graficznymi i skryptami, dlatego będzie szybko ładować się nie tylko na komputerach, lecz także na urządzeniach mobilnych klientów.

Na stronie domowej znajduje się dynamiczny suwak, który można używać do umieszczenia ogłoszeń reklamowych. Poniżej okazała się sekcja z oferowanymi usługami i krótką informacją o fotografie. Osoby odwiedzające mogą także znaleźć portfolio i ostatnie wpisy z blogu. A jeśli oni mają pytania, zgłosić ich do fotografa, używając odpowiedni formularz kontaktowy. Także oni mogą polubić jego profile w popularnych sieciach społecznościowych. Na stronie umieszczone są linki do nich.

Do motywu P.Click dodane są dynamiczny suwak Revolution Slider i wizualny edytor stron King Composer. Oprócz tego do Państwa użytku dostępne są MegaMenu, galeria oraz opcje mediów społecznościowych. Motyw jest całkiem kompatybilny z WPML, Contact Form7, MailChimp i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress. On także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać ciekawe czcionki do zawartości tekstowych na stronie.

Szczegóły |  Demo

Tarpus

Podany motyw możecie Państwo używać do tworzenia różnych witryn biznesowych. On posiada 5 tematycznych układów strony domowej, co pozwala wybrać najbardziej odpowiedni projekt i dalej zmodyfikować go do własnych potrzeb. Macie dlatego rozbudowane opcje personalizacji, które pomogą wprowadzić te zmiany bez „wchodzenia” w kod.

Wygląd strony domowej zależy od wybranego układu.  Ale każdy z nich posiada wszystkie niezbędne elementy, które pomogą Wam w najlepszy sposób przedstawić swoje usługi użytkownikom. Do przewag projektów warto odnieść udane połączenie kolorów i stylowe efekty animacyjne. Dzięki temu strona będzie wyglądać nowocześnie i sprawie pożywne wrażenie na odwiedzających. Oprócz tego templatka ma czysty kod, dlatego Wasza strona będzie mieć wysokie wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Funkcjonalność motywu realizowana jest za pomocą popularnych wtyczek Cherry wchodzących w zestaw Cherry Framework 5.1. Oprócz tego do templatki były dodane dodatkowe rozszerzenia, w tym manager rezerwacji i JetElements. Templatka posiada także wizualny edytor stron Elementor.  On znaczniej upraszcza tworzenie stron i zarządzanie elementami na nich. Motyw także jest responsywny i kompatybilnym z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

Ulitmus

Podany motyw zawiera 3 różne projekty strony domowej, co pozwala używać go do tworzenia strony dla zakładu gastronomicznego, agencji designu oraz jako sklep internetowego. Oprócz tego templatka posiada dodatkowe podstrony dla każdego z powyższych tematów i wygodne opcje personalizacji. Motyw zawiera także szereg wtyczek i widgetów, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www.

Po wejściu na stronę domową odwiedzający będzie mógł znaleźć kluczowe informacje dotyczące oferowanych produktów oraz usług. Przy tym każdy z tych projektów nie jest przeciążony nadmierną ilością widgetów. Dlatego osoby, którzy pierwszy raz trafili na stronę szybko zorientują się na niej. Wybrane układy mają także wygodną nawigację, w tym przycisk „Powróć do góry strony”. Dlatego użytkownicy mogą szybko poruszać się po stronie internetowej.

Jak pisaliśmy powyżej podany motyw zawiera kluczowe rozszerzenia do tworzenia funkcjonalnej strony internetowej. To są King Composer, Revolution Slider, MegaMenu, polecane produkty, lista życzeń, Instagram Shop itd. Motyw także wspiera 500+ fontów webowych Google i zawiera mapę Google. A jeśli będą Państwo chcieli dodać nowe opcje, możecie użyć popularne wtyczki dla WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi.

Szczegóły |  Demo

Wizzy

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo kreatywną stronę dla agencji zajmującej się projektowaniem webowym. Dla tego typu firm wygląd strony ma ważne znaczenie, ponieważ klienci na jego podstawie oceniają umiejętności grafików. Dlatego wybierając ten motyw możecie być Państwo pewnie, że Wasza strona przypadnie do gustu odwiedzających. Templatka także posiada szereg widgetów, co pozwala wyświetlać różne typy informacji na stronie.

Na stronie domowej zamiast suwaku znajduje się sekcja z informacją powitalną od firmy. Poniżej przedstawione są informacje o oferowanych usługach i przewagach agencji. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z portfolio i znaleźć odpowiedzi na podstawowe pytania. A jeśli oni będą mieć dodatkowe pytania, mogą skorzystać się z formularzu kontaktowego i wysłać wiadomość do managera strony. Przejść do pozostałych rozdziałów witryny można za pomocą menu ukrytego w „Hamburgerze”.

Motyw Wizzy opiera się o Cherry Framework 5.1.4, dlatego możecie Państwo korzystać z popularnych wtyczek Cherry. To są Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Service List, Cherry Socialize oraz Cherry Search. Oprócz tego do templatki był dodany Elementor Page Builder i zestaw rozszerzeń dla niego – wtyczka JetElements. Motyw ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Szczegóły |  Demo

Performance

Zajmujecie Państwo fotografią i chcecie przedstawić swoje pracy w Internecie. Za pomocą podanego motywu będą Państwo mogli realizować podany pomysł. On ma nie tylko elegancki projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię. Dzięki temu możecie w najlepszy sposób przedstawić fotografie dla swoich klientów. Motyw posiada także szereg dodatkowych modułów, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www.

Projekt motywu został wykonany w czarno-białych kolorach, co pozwala w dodatkowy sposób skupić uwagę odwiedzających na fotografiach. Ostatnie są kolorowe. Warto także wyróżnić układ strony domowej. Na niej jedynie znajduje się portfolio fotografa. Dlatego aby dostać się do pozostałych rozdziałów strony należy skorzystać z rozwijanego menu górnego. Obok tego menu znajdują się linki do profile fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.

Podany motyw zawiera tylko kluczowe opcje, które można rozszerzyć za pomocą popularnych wtyczek dla WordPres. Możecie szybko zainstalować WooCommerce, WPML, Yoast SEO, MailChimp itd. W podstawowej wersji do Państwa użytku dostępne są galeria, rozwijane menu, kalendarz oraz opcje mediów społecznościowych. Motyw wspiera także fonty webowe Google i zawiera mapę Google. On ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

Rebyte

Podany motyw jest poświęcony finansom, ale nie ma żadnego problemu, aby stosować go do innych celów biznesowych. Motyw zawiera 7 układów nagłówku, 3 – stopki i 4 – blogu oprócz tego rozbudowane opcje personalizacji, które pomogą szybko wprowadzać zmiany do wyglądu strony. Oprócz tego dostaniecie w paczce obrazki komercyjne. Ich możecie Państwo stosować na stronie i blogu bez żadnych ograniczeń.

Na stronie domowej umieszczone są kluczowe informacje o firmie i oferowanych usługach. Dzięki nim osoby odwiedzające mogą ocenić firmę i zdecydować, co do dalszej znajomości przedstawionymi usługami. Obecność różnych typów informacji na stronie sprawie, że odwiedzające będą zainteresowani w tym. Dlatego aby dostać się do innych rozdziałów strony należy skorzystać się z rozwijanego menu górnego.

Motyw Rebyte został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework. To pozwala Państwu korzystać z rozwijanego menu, mediateki, managera pasku bocznego, kalendarza i opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego do templatki był wbudowany wizualny edytor treści Elementor. Za jego pomocą możecie Państwo dodawać i usuwać elementy na stronie w jeden klik myszką. Motyw także jest responsywny i zbudowany pod kątem SEO.

Szczegóły Demo

Hanna

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia blogu modowego, jednak nie będzie żadnego problemu, aby dostosować go pod inne tematy niszowe. Tym bardziej, że 8 układów dla strony domowej i każdy z nich nie zawiera elementów tematycznych. Dlatego zmiana obrazków wyróżniających wpisów i banerów spowoduję do szybkiej zmiany wyglądu witryny. Oprócz tego templatka posiada przełącznik kolorów.

Na stronie domowej znajduje się suwak, do którego możecie dodawać najlepsze oraz najnowsze wpisy. Poniżej umieszczone są wpisy według czasu ich publikacji i kilka dodatkowych widgetów na panelu bocznym. Taka prosta struktura strony pozwala osobom odwiedzającym szybko zapoznać się z artykułami i przejść do interesującego tematu. Oni także mogą dołączyć się do grona fantów w popularnych sieciach społecznościowych, używając odpowiednie przyciski w suwaku i stopce.

Podany motyw zawiera kluczowe opcje do tworzenia blogu tematycznego. Do Państwa użytku dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, opcje mediów społecznościowych, kalendarza itd. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami dla WordPress, w tym WooCommerce, WPML, MailChimp itd. Dlatego możecie szybko wzbogacić jego nowymi opcjami. Templatka również jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

3 komentarze do wpisu „10 motywów Woocomerce dla WordPress – 2022”

 1. Motyw Roseworld idealnie pasuje do moich potrzeb. Sprzedaje biżuterię robioną własnoręcznie, dlatego wiem dobrze jak ważny jest wygląd strony.

  Odpowiedz
 2. Które motywy najbardziej polecacie? Ciężko samemu wybrać, za duży wybór, a warto posłuchać co inni mają do powiedzenia na ten temat.

  Odpowiedz
  • Zdecydowanie Spontaneo, jest na tyle elastyczny, że można z nim zrobić prawie wszystko, a cała kompozycja jest świetna. Polecam szczególnie pod prezentacje hobby itp, do tego nadaje się najlepiej.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz