10 Najlepszych motywów WordPress – Grudzień 2017.

Za miesiąc będziemy składali życzenia z okazji Święta Bożego Narodzenia. Dlatego już dziś musicie pomyśleć Państwo o prezentach dla rodziny i ozdobach dla Waszego domku. Jest to także dobry czas na wprowadzenie zmian do projektów webowych, aby Państwa użytkownicy mogli zanurzyć się w atmosferze Święta. Chociaż najlepszym prezentem dla nich na pewno będzie odnowiony projekt strony, jeśli on dawno już przestarzał moralnie…

Jeśli macie Państwo stronę, która dawno już nie była modernizowana i macie to na myśli, poniższe motywy będą ciekawe dla Was. Za ich pomocą możecie stworzyć nowoczesną witrynę, która spełni nie tylko Państwa potrzeby, lecz także oczekiwania Waszych użytkowników.  A jeśli wśród tych motywów nie okaże się produktu, który przyda się Państwu do gustu, możecie zerknąć na nasz poprzedni zestaw. Zebrane w nim produkty wykonane są w odpowiedniości do najnowszych trendów w projektowaniu webowym, dlatego wyglądają bardzo stylowo.

Poniższe motywy były wybrane z oferty serwisu TemplateMonster, który nie tak dawno został się marketplace. Dlatego wśród nich okazały się produkty od różnych dostawców, w tym i od ZEMEZ (pod taką marką działa zespół deweloperów „Szablonowego potwora”). Także każdy z tych motywów opiera się o różne rozszerzenia i oferuje różne opcji. Jednak wszystkie one posiadają niezbędne funkcji do tworzenia profesjonalnych stron www.  A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe opcji, możecie skorzystać się z wtyczek dla WordPress. Te motywy są kompatybilne z popularnymi rozszerzeniami z serwisu wordpress.org.

Strona zbudowana o jeden z przedstawionych motywów dla WordPress będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych.  Oprócz tego witryna będzie miała wysoką ocenę w serwisach Google PageSpeed i GTMetrix. Do innych przewag należy odnieść poprawny kod, który został wykonany w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacjom wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu motywy są przyjazne dla SEO.

W przypadku pojawienia jakichkolwiek problemów podczas użycia templatki możecie zgłosić swój problem do specjalistów wsparcia technicznego. Oni pomogą rozwiązać go w ciągu do 3 godzin (dotyczy tylko motywów od JetImpex) oraz przekażą zgłoszenie do autora motywu. Dzięki temu możecie zawsze liczyć na pomóc i szybkie rozwiązania wynikającego problemu.

Więcej informacji o motywach znajdziecie Państwo w opisach poniżej.

Zoomix

Zajmujecie się hobbystycznie bądź profesjonalnie fotografowaniem? Wtedy na pewno potrzebujecie stylowe portfolio internetowe, które będzie reprezentować Państwa usługi w Sieci. Za pomocą motywu Zoomix będziecie mogli realizować ten pomyśl. Templatka ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię TM i mediatekę. Oprócz tego motyw ma wygodne opcji zarządzania wyglądem, co znaczniej przyspieszy czas tworzenia strony www.

Strona domowa nie zawiera tradycyjnego suwaku. Zamiast niego macie Państwo Hero Image, czyli duży obrazek. Jest to cudowne miejsce do wyświetlenia zdjęcia fotografa oraz najlepszej pracy z portfolio. Poniżej Hero Image umieszczone jest same portfolio i krótka informacja o fotografie.  Oprócz tego osoby odwiedzające mogą skontaktować się z Państwem przez formularz kontaktowy, aby wyjaśnić wszystkie dodatkowe pytania.

Podany motyw należy do nowej linijki produktów ZEMEZ. On został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0 i zawiera szereg wtyczek i widgetów Cherry. Oprócz tego do niego był dodany JetElements – rozszerzony zestaw modułów dla edytora treściowego Elementor. Ostatni też jest włączony do templatki. Dzięki temu macie Państwo szereg opcji do tworzenia profesjonalnej strony www.

Atelier

Kreatywny motyw dla prezentacji fotografa i jego usług w Internecie, który na pewno przyda się do gustu odwiedzającym. W projekcie templatki były wykorzystane stylowe efekty animacyjne, dzięki którym strona „ożywa” podczas przewijania się i najechania myszką na elementy graficzne. Przy tym kod motywu nie jest obciążony skryptami. Dlatego strona zbudowana o nim będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach mobilnych.

Na stronie domowej umieszczone są różne sekcji z informacjami. Tutaj jest informacja powitalna od fotografa, przegląd oferowanych usług, licznik umiejętności i portfolio. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapoznać się z opiniami byłych klientów i przejść do profile fotografa w popularnych sieciach społecznościowych.  Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne.

Funkcjonalność motywu Atelier realizowana za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework. Dzięki temu do użytku Państwa dostępne są MegaMenu, manager pasku bocznego, mediateka, galeria TM, polecane wpisy itd. Oprócz tego do templatki był dodany suwak Revolution  i wizualny edytor stron Visual Composer. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Oprócz tego on jest przyjazny dla SEO.

MaBelle

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo nowoczesną stronę dla salonu fryzjerskiego oraz salonu piękności. Templatka ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także zawiera szereg opcji, które pomogą w najlepszy sposób zaprezentować Państwa biznes. Oprócz tego razem z motywem dostaniecie Państwo tematyczne obrazki komercyjne, które możecie używać w artykułach na blogu.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach z lekkim akcentem na różową barwę. Za pomocą ostatniej wydzielane są ważne informacji na stronie i elementy nawigacyjne. Także w projekcie były wykorzystane duże obrazki i typografia, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na odpowiednich sekcjach na stronie domowej. Także należy wydzielić wygodną nawigacje. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko dostać się do potrzebnego rozdziału witryny.

Oprócz wtyczek i widgetów Cherry do motywu był dodany zestaw modułów JetElements. On jeszcze bardziej rozszerza funkcjonalność templatki i pozwala dodawać różne typy informacji na stronę www. Oprócz tego motyw zawiera wizualny edytor stron Elementor, który pozwala zarządzać elementami na stronie w jeden klik myszką. Oprócz tego motyw jest całkiem responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Conceptum

 

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia strony firmowej, która skupia się na usługach doradczych. Chociaż nie ma żadnego problemu, aby dopasować go pod inne tematy niszowe. Tym, bardziej, że motyw ma rozbudowane opcji personalizacji, które pozwalają zarządzać wyglądem strony w trybie online.

Na stronie domowej znajduje się duży suwak, do którego można dodawać różne obrazki promujące działalność firmy. Poniżej jest sekcja z krótkim przeglądem przewag firmy i jej usług, a także partnerami. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z konsultantami firmy i śledzić ich w popularnych sieciach społecznościowych.  Dla ich użytku dostępny także formularz kontaktowy, który pozwoli szybko wysłać dodatkowe pytanie do managerów strony.

Podany motyw korzysta się z możliwości popularnego wizualnego edytora stron – Vizual Composer. Oprócz tego do niego był dodany suwak Revolution i popularne wtyczki Cherry, w tym Team Members, Projects, PopUps, Service List, Socialize i Search. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie ich szybko dodać. Podany motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

SocialGeek

Jest to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia blogów i stron hobbistycznych. W jego projekcie nie było wykorzystano dodatkowych elementów graficznych. Dlatego zmieniając obrazki wyróżniające oraz zawartość artykułów blog będzie wygładzać inaczej. Przy tym dla Państwa dostępne są wygodne opcji personalizacji, które pomogą dopasować kolory i elementy strony pod potrzeby projektu.

Na stronie domowej znajdują się różne sekcji z artykułami, które zebrane są według ich tematyczności oraz czasu publikacji. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko znaleźć interesujący ich wpis i przejść do bliższego zapoznania z nim. Także na tej stronie znajduje się formularz zapisywania na newsletter oraz przyciski do profile strony w popularnych sieciach społecznościowych. To pozwala odwiedzającym wybrać najlepszy kanał dla śledzenia za blogiem.

Funkcjonalność motywu SocialGeek realizowana są za pomocą Unyson Framework. Do templatki  dodane są Contact Form 7, Meta Box i różne widgety. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress, co pozwala szybko dodać brakujące opcji. Templatka również ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Projector

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia kobiecego portfolio www dla fotografa. Ono ma czysty projekt, który na pewno przyda się do gustu odwiedzającym. Oprócz tego templatka zawiera szereg opcji, co pozwala Państwu tworzyć profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozwiązań. Chociaż ten motyw będzie całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami z serwisu wordpress.org.

Wygląd strony domowej będzie zależeć od wybranego stylu. Do użytku Państwa dostępne są 5 gotowych projektów, które wyglądają rewelacyjnie. Należy także wydzielić proste efekty animacyjne, które bardzo delikatnie podkreślają elementy graficzne. Także ten motyw ma wygodne elementy nawigacji, które pomogą szybko dostać się do interesujących rozdziałów strony.

Motyw Projektor to zupełnie nowe rozwiązanie od ZEMEZ. Podczas budowania templatki zostały wykorzystane możliwości Cherry Framework 5.0 i wizualnego edytora Elementor. Oprócz tego do motywu została dodana wtyczka JetElements, która pozwala korzystać z ciekawych modułów i widgetów. Templatka wspiera również 600+ fontów webowych Google i zawiera mapę Google.

Dominer

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo nowoczesną stronę dla firmy świadczącej usługi doradcze. Jednak nie jest to koniecznie. Dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji, możecie zarządzać wyglądem strony w trybie online i sprawdzać rezultat na bieżąco. Oprócz tego w paczce z motywem dostępne są obrazki komercyjne, które możecie używać Państwo w artykułach na blogu.

Po wejściu na stronę domową odwiedzjące mogą znaleźć krótką informację o firmie i oferowanych usługach. Tej informacji wystarczy, aby oni mógł podjąć decyzję i zgłosić do managera strony po konsultację. Oprócz tego dla użytkowników dostępny jest blog, gdzie publikowane są tematyczne artykuły. Także oni mogą śledzić firmę w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw Dominer opiera się o Cherry Framework, co pozwala Państwu korzystać z popularnych wtyczek Cherry. Oprócz tego do motywu był dodany wizualny edytor stron Visual Composer. On pozwala Państwu tworzyć unikatowe projekty stron i zarządź elementami na nich dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”. Templatka również wspiera WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress.

GridLabs

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia strony dla agencji marketingowej, chociaż może być szybko dopasowany pod inne cele biznesowe. Pomogą w tym rozbudowane opcji personalizacji, które pozwalają zarządzać wyglądem strony w sekcji „Personalizacja”. Oprócz tego macie Państwo do użytku niezbędne wtyczki i widgety pozwalające zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozwiązań.

Na stronie domowej suwak zastępuje wideo, które na pewno przyciągnie uwagę odwiedzających. Do tej sekcji można dodawać filmik, który w najlepszy sposób zaprezentuję Państwa firmę. Także na tej stronie jest sekcja z informacją powitalną, krótkim przeglądem usług, licznikiem umiejętności o portfolio. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z opiniami byłych klientów oraz przejść do ostatnich wpisów na blogu. Także oni mogą szybko zadać dodatkowe pytania do managera strony, używając odpowiedni formularz kontaktowy.

Oprócz funkcjonalnych wtyczek wchodzących w zestaw Cherry Framework 5.0, do motywu był dodany zestaw elementów JetElements od zespołu ZEMEZ. Podana wtyczka jeszcze bardziej rozszerza funkcjonalność templatki i pozwala korzystać z szeregu widgetów. Motyw również wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. On jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Carmen

Jesteście projektantem stron www i pracujecie samodzielnie? Za pomocą tego motywu możecie zaprezentować swoje usługi w Internecie. Templatka zawiera nie tylko rozbudowane portfolio, lecz także dodatkowe widgety, które pozwolą pokazać Państwa umiejętności dla potencjonalnych klientów. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress, co pozwoli Wam szybko dodać brakujące opcji na stronę www.

Strona domowa występuje wizytówką dla projektanta. Na niej znajduje się duży suwak, który można używać do celów reklamowych. Poniżej znajduje się sekcja z krótką informacją o projektancie,  przeglądem umiejętności, portfolio z pracami i oś czasowi. Osoby odwiedzające mogą także szybko skontaktować się z projektantem używając odpowiedni formularz kontaktowy. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne.

Funkcjonalność motywu realizowana dzięki połączeniu wtyczek Cherry i modułów wchodzących do wtyczki JetElements. Oprócz tego templatka korzysta się z możliwości edytora wizualnego Elementor. Za jego pomocą możecie zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.  Należy także wydzielić czysty kod motywu, który został stworzony według standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla SEO.

Jordan Turner

Jordan Turner to idealne rozwiązanie do tworzenia strony dla trenera personalnego. On ma stylowy projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografię. Oprócz tego templatka opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework. Dzięki temu możecie korzystać z szeregu opcji podczas realizacji strony internetowej.

Na stronie domowej można znaleźć kluczową informację o trenerze. Tutaj jest sekcja z krótką biografią, listą nadchodzących spotkań, opiniami byłych klientów i licznikiem umiejętności. Osoby odwiedzające mogą dołączyć się do grona fanów trenera w popularnych sieciach społecznościowych i pierwszymi doznawać się o aktualnych spotkaniach. Także oni mogą zapisać się na spotkanie używając odpowiedni kalendarz.

Jak pisaliśmy powyżej, funkcjonalność motywu realizowana za pomocą Cherry Framework. Oprócz tego tempaltka zawiera JetElements i manager rezerwacji spotkań. Do użytku Państwa jest dostępny także wizualny edytor treści Elementor i szereg modułów treściowych. Także ten motyw wspiera ponad 600 fontów webowych Google, które pozwalają korzystać z stylowych typografii na stronie.  Templatka również mam poprawny kod i jest optymalizowana pod kątem SEO.

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz