10 najlepszych motywów dla WordPress – Listopad 2017

Co jest wpółnago pomiędzy trendami w modzie a trendami w projektowaniem webowym? Odpowiedź jest oczywista: sezonowość. W ten sam sposób, jak odbywają się zmiana stylu w kolekcjach popularnych sieci handlowych, zmieniają się projekty stron www. A więc pod czas wyboru szat graficznych do tworzenia strony oraz odnowienia projektu już istniejącej witryny należy skupić uwagę na trendy aktualne w odpowiednim sezonie.  Dlatego startowaliśmy z cyklem artykułów na temat najlepszych szablonów do WordPressa w których zmożecie znaleźć nowe, stylowe i funkcjonalne szablony do realizacji strony o której marzyliście.

Dzisiejszy nasz artykuł zawiera najnowsze motywy dla WordPress, które wybraliśmy z oferty TemplateMonster. Nie tak dawno ten serwis został działać na zasadzie marketplace, dlatego liczba produktów dla popularnego CMS szybko się rośni. W dzisiejszy zestaw trafili motywy stworzone również przez deweloperów z JetImpex (były zespół TemplateMonster) oraz przez cudzych producentów.

I chociaż poniższe motywy stworzone przez rożnych autorów, wszystkie one mają wysoką jakość kodu wykonanego w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Templatki także są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strony zbudowane o nich będą działać poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Także należy wydzielić zestaw wtyczek i widgetów, które pomogą stworzyć profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozwiązań. W przypadku motywów od JetImpex możecie korzystać z Cherry Framework 5.0, Power Builder’a i dodatkowych rozszerzeń tematycznych. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie skorzystać z popularnych wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress.

Wybierając motywy ze strony TemplateMonster dostaniecie Państwo rozszerzoną dokumentację. Dzięki niej możecie szybko ogarnąć opcji templatek i zbudować stronę internetową. A jeśli pod czas użycia produktu wyniknie jakikolwiek problem, możecie zgłosić o pomóc do specjalistów wsparcia technicznego. Oni pomogą maksymalnie szybko go rozwiązać, aby mogliście cieszyć się sukcesami Waszej witryny www.

Zapraszamy do bliższego zapoznania z templatkami.

Photographer

Jak mogliście zrozumieć z nazwy tego motywu on jest przeznaczony do tworzenia portfolio fotograficznego. I jeśli go wybierzecie, nie pożałujecie. Po pierwsze, templatka posiada rozbudowaną galerię fotograficzną, która pozwala na różne sposoby przedstawić obrazki dla klientów. Po drugie, motyw ma elegancki projekt zbudowany z użyciem czarno-białych kolorów i stylowych efektów animacyjnych. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na pracy fotografa. Przy tym poruszanie po stronie nie będzie nudne.

Strona domowa zawiera suwak i krótką informację o oferowanych usługach. Na dołu strony można znaleźć także linki do kluczowych rozdziałów witryny oraz przyciski do profile w popularnych sieciach społecznościowych. Przejść do galerii, blogu oraz kontaktów można przez menu, które znajduje się po lewej stronie. Jak widać taki prosty projekt strony domowej pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesującą informację.

Motyw zawiera podstawowy zestaw opcji, co jednak pozwala Państwu zbudować profesjonalne portfolio. Do użytku dostępna jest galeria, dynamiczny suwak i opcji mediów społecznościowych. Oprócz tego możecie dodać dodatkowe opcji instalując popularne rozwiązania dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. On również jest responsywny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami internetowymi.

motyw wordpress

Szczegóły |
Demo

EightyDays

Motyw EightyDays jest przeznaczony do tworzenia blogu poświęconego podróżom, jednak nie ma żadnego problemu, aby dostosować go do innych tematów niszowych. Tym bardziej, że projekt templatki został wykonany w jasnych kolorów bez dodatkowych elementów graficznych. A więc tylko zmieniając temat artykułów i obrazki wyróżniające można otrzymać zupełnie innego bloga. Oprócz tego motyw ma wygodne opcji personalizacji, co pozwala szybko ustawić dodatkowe zmiany do jego projektu.

Zamiast suwaku strona domowa zawiera kafelki z obrazkami tematycznymi, które pozwalają odwiedzającym dostać się do kluczowych kategorii blogu. Także na stronie można zapoznać się z ostatnimi artykułami, krótką informacją o autorze oraz przejść do fotografii w profile Instagram. Osoby odwiedzjące mogą zostawić swój e-mail w odpowiednim pole, aby pierwszymi dostawać nowości na skrzynkę pocztową. Także oni mogą dołączyć do grona fanów w popularnych sieciach społecznościowych.

Podany motyw ma czysty kod, dzięki czemu jest przyjazny dla SEO. Oprócz tego on zawiera tylko podstawowe opcji, a więc strona zbudowana na nim będzie szybko ładować się. A jeśli będziecie chcieli wgrać dodatkowych opcji na stronę, możecie to zrobić w prosty sposób. Motyw jest całkiem kompatybilny z wtyczkami z wordpress.com.

motyw wordpressEightyDays

Szczegóły |
Demo

Camila’s Blog

Kreatywny motyw do tworzenia blogu poświęconego modzie. On zawiera 6 gotowych układów strony domowej i blogu, 3 typy blogu i 6 typów galerii oraz wygodne opcji personalizacji. Dzięki temu możecie szybko dopasować wygląd strony do potrzeb projektu. Ponadto, obecne opcji pozwalają używać templatkę i do innych celów blogowych.

Strona domowa została wykonana w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzjących na zawartości strony. Sama strona ma 2 kolumnowy układ, co pozwala w wygodny sposób podzielić przestrzeń. Po prawej stronie znajdują się ostatnio dodane artykuły, a po lewej – panel boczny z różnymi widgetami, w tym informacją o autorze, tagami, kategoriami, formularzem zapisywania na newsletter itd. Dostać się do pozostałych rozdziałów blogu można przez rozwijane menu górne.

Do motywu były dodane Revolution Slider, galeria z filtrami, Essential Grid, opcji mediów społecznościowych oraz newsletter. Także on wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografii do zawartości na stronie. Oprócz tego templatka ma czysty kod, który został wykonany w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu ona jest przyjazna dla SEO.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

NewsMarket

Jeśli planujecie dzielić się nowościami i ciekawostkami z czytelnikami, motyw NewsMarket będzie idealnie pasował do tego celu. On ma stylowy projekt, w którym zostały połączone jasne kolory, proste efekty animacyjne i duża typografia. Oprócz tego motyw zawiera rozbudowane opcji zarzadzania wyglądem strony, co pozwala Państwu wprowadzać wszystkie zmiany z sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego WordPress.

Na stronie domowej umieszczone są sekcji, które pozwalają odwiedzającym w wygodny sposób dostać się do interesujących tematów. Tutaj są kafelki z popularnymi kategoriami strony, filtr najnowszych artykułów według ich tematu, banery reklamowe oraz dodatkowe widgety na panelu bocznym. Osoby odwiedzające mogą zapisać się na newsletter oraz przejść do profile blogu w popularnych sieciach społecznościowych.

Funkcjonalność motywu realizowana za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework. Dzięki temu do Państwa użytku dostępne są rozwijane menu, newsletter i popup, manager panelu bocznego i galeria. Templatka wspiera 600+ fontów webowych Google i technologię Retina. Oprócz tego w paczce z motywem znajdziecie niezbędną dokumentację i obrazki komercyjne do użycia.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

Fusion

Kolejny ciekawy motyw poświęcony modzie. Chociaż nie jest to koniecznie. Templatka zawiera szereg opcji dostępnych dzięki Cherry Framework, a więc może być dostosowana do innych tematów. Oprócz tego motyw zawiera rozszerzone opcji personalizacji. To pozwala wprowadzać wszystkie zmiany bez wejścia w kod i sprawdzać ich na bieżąco.

Pierwsze, co widzi odwiedzjący po wejściu na stronę główną to duży obrazek powitalny i dynamiczny suwak. Dzięki nim można od razu ustawić klimat strony. Poniżej umieszczone są z popularnymi artykułami oraz najnowszymi wpisami. Czytaczy mogą także zapoznać się z obrazkami z profile w Instagram oraz dołączyć do grona fanów na Facebook, Twitter, Google+ itd. Wszystkie pozostałe rozdziały strony ukryte są pod przyciskiem „More” w nagłówku blogu.

Jak pisaliśmy powyżej motyw Fusion opiera się o Cherry Framework 5.0. Oznacza to, że do niego były dodane popularne wtyczki Cherry, w tym zespól użytkowników, projekty, newsletter i popup, wyszukiwarka itd. Templatka wspiera także popularne wtyczki dla WordPress, w tym WPML, Ecwid, Yoast SEO itd. Oprócz tego ona jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

Hayes

Za pomocą motywu Hayes możecie stworzyć Państwo nowoczesny blog poświęcony podróżom i dzielić się swoim doświadczeniem z czytelnikami. A dzięki obecności 6 układów strony domowej i blogu na pewno znajdziecie najlepszy styl dla swojej strony. Jaki s tych wariantów nie wybierzecie, strona będzie wygląda przyjaźnie do odwiedzających.

Na stornie głównej znajduje się duży suwak do którego można dodawać najlepsze artykuły oraz różne informacji reklamowe. Poniżej przedstawione są krótkie opisy i obrazki wyróżniające do ostatnio opublikowanych wpisów. Także dla czytelników dostępna jest informacja o autorze blogu i dodatkowe widgety ułatwiające nawigację. Dzięki nim oraz rozwijanemu menu górnemu można szybko przejść do interesującej kategorii na blogu.

Oprócz obecności podstawowych widgetów, do motywu była dodana galeria. To pozwala dzielić się z czytelnikami ciekawymi obrazkami z podrożej. Także motyw zawiera Revolution Slider, dzięki czemu można dodać różne informacji do suwaku. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na repozytorium WordPress. Za ich pomocą możecie dodać brakujące opcji na stronę www.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

Craft Bird

Craft Bird to nowoczesny motyw, który jest poświęcony tematu dekoracji wnętrz. Jednak jego można szybko dopasować do innych celów. Tym bardziej, że on ma rozbudowane opcji personalizacji, pozwalające zarządzać wyglądem strony w trybie online. Także należy wydzielić prosty projekt, który nie jest obciążony elementami graficznymi i różnymi skryptami. Dzięki temu strona będzie ładować się szybko nawet na urządzeniach mobilnych.

Strona domowa występuje wizytówką dla blogu. Na niej znajduje się duży suwak pozwalający umieszczać obrazki tematyczne oraz ważne informacji reklamowe. Poniżej przedstawione są najnowsze artykuły z blogu oraz krótka informacja o autorze. Oprócz tego odwiedzające mogą zostawić swój e-mail w odpowiednim pole i dostawać świeże nowości na skrzynkę pocztową. Dostać się do pozostałych rozdziałów blogu można przez rozwijane menu górne oraz menu tekstowe umieszczone w stopce strony.

Motyw opiera o Cherry Framework 5.0, dzięki czemu macie szereg opcji do użytku. Wśród nich można wydzielić: MegaMenu, mediatekę, kalendarza, opcji mediów społecznościowych, newsletter itd. Do motywu został dodany także wizualny edytor Power Builder i moduły treściowe. Dzięki nim można tworzyć nietypowe projekty storn i zarządzać elementami na nich w jeden klik myszką.

szablon wordpressCraft Bird

Szczegóły |
Demo

Laura

Używając ten motyw strwożycie Państwo blog modowy, który na pewno przyda się do gustu odwiedzającym. On ma dwukolumnowy układ, dzięki czemu udało się rozdzielić przestrzeń strony na 2 części. Po prawej stronie znajduje się menu, krótka informacja o błogie i przyciski do profile w popularnych sieciach społecznościowych. Po prawej – dynamiczny suwak i ostatnio dodane artykuły. Oprócz tego projekt jest wykonany w jasnych kolorach, a więc uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartość blogu. Do innych przewag projektu należy odnieść brak elementów graficznych oraz efektów animacyjnych. Dzięki temu strona szybko ląduje się na różnych urządzeniach nawet przy słabym zaciągu Internetu mobilnego.

Do motywu były dodane popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać z MegaMenu, mediateki, managera pasku bocznego, opcji mediów społecznościowych. Templatka zawiera także Power Builder i moduły treściowe, który pozwala zarządzać zawartościami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”. Motyw również wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. On ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

Narya’s Cooking

Jeśli poszukujecie funkcjonalne rozwiązania do tworzenia blogu kulinarnego, trafiliście na dobrą templatkę. Narya’s Cooking ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także posiada wszystkie niezbędne opcji do realizacji profesjonalnej strony www. Oprócz tego motyw posiada przełącznik kolorów, 6 układów strony domowej, blogu oraz galerii, co pozwala wybrać optymalne opcji dla Państwa projektu.

Na stronie domowej można znaleźć najnowsze artkuły, informację o autorze i różne widgety nawigacyjne. Oprócz tego strona zawiera formularz zapisywania na newsletter i linki do profile w popularnych sieciach społecznościowych. Taki prosty projekt pozwala osobom, które pierwszy raz trafili na stronę szybko zorientować się na niej i znaleźć interesujący temat.

Oprócz specjalnego rozszerzenia kulinarnego i widgetów do umieszczenia artykułów na stronie, motyw zawiera Revolution Slider, galerię, rozwijane menu i Essential Grid. Oprócz tego on wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać ich w artykułach na blogu. Templatka ma czysty kod, a więc nie musicie dopasowywać go pod wymagania Google.

szablon wordpress

Szczegóły |
Demo

Ablogia

Uniwersalne rozwiązanie, które można stosować do tworzenia blogów o różnych tematach niszowych. Jest to możliwe dzięki prostocie projektu, który nie zawiera dodatkowych elementów graficznych. Zmieniając obrazki wyróżniające i zawartość artykułów oraz dodając nowe zdjęcia do suwaku można szybko otrzymać zupełnie inną stronę. Oprócz tego motyw posiada wygodne opcji personalizacji dla szybkiej zmiany kolorów i zawartości elementów.

Strona domowa zawiera duży suwak, do którego można dodawać najlepsze artykuły. Poniżej umieszczone są artykuły tematyczne i dodatkowe widgety: informacja o blogu, przyciski do profile w popularnych sieciach społecznościowych oraz popularne wpisy. Dostać się do pozostałych rozdziałów blogu można przez rozwijane menu górne.

Motyw Ablogia zawiera podstawowe opcji do tworzenia profesjonalnego blogu. Oprócz rozwianego menu i dynamicznego suwaku, on zawiera Contact Form 7. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji możecie ich szybko rozszerzyć, korzystając z popularnych wtyczek z repozytorium WordPress. Motyw również wspiera 600+ fontów webowych Google i  technologię Retina.

Szczegóły |
Demo

 

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz