Motywy do wordpress – 10 najlepszych szablonów – Wrzesień 2017

Za oknem już wrzesień i oznacza to, że czas przedstawić nowy zestaw z motywami dla WordPress. Jest to przedłużenie naszego cyklu o templatkach dla popularnego CMS, dzięki któremu możecie wybrać produkt, który będzie spełniał wszystkie wasze potrzeby i oczekiwania użytkowników. Dlatego jeśli planujecie Państwo odnowić projekt już istniejącej strony oraz zbudować nową witrynę www, przedstawione motywy na pewno będę ciekawe dla was.

Poniższe motywy dla WordPress stworzone są przez zespół deweloperów z TemplateMonster. Dzięki temu w nich były realizowane nie tylko kreatywne projekty i stylowe efekty animacyjne, lecz także szereg opcji. Funkcjonalność templatek jest zabezpieczona przez najnowszą wersję Cherry Framework 5.0, co pozwala Państwu korzystać się z różnych wtyczek i widgetów Cherry do tworzenia profesjonalnych stron www. Oprócz tego do templatek był włączony Power Builder i moduły treściowe. Za ich pomocą można zarządzać zawartością strony dzięki technice „Przyciągnij i upuść”.

Dzisiejsze motywy są w pełni responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami www. Oznacza to, że nie ma różnicy jakie rozwiązanie będzie używane przez odwiedzających strony. Ona będzie poprawnie wyświetlać się zarówno na komputerze desktopowym, jak i na urządzeniu mobilnym. Oprócz tego kod templatki jest optymalizowany według zasad SEO. Dlatego nie będziecie musieli Państwo „dłubać się” z nim aby dostosować go do rekomendacji Google.

Wśród poniższych templatek zmożecie znaleźć również motywy rozpowszechniane na licencji GPL, lecz także i produkty z licencją do jednorazowego użytku. Każdy nich ma swoje wady i zalety, które opisaliśmy w naszych poprzednich artykułach o motywach dla WordPress.

Kupując dowolny z tych motywów otrzymacie Państwo niezbędną dokumentację i dożywotne wsparcie techniczne. A więc, jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania oraz problemy związane z produktem, możecie zgłosić ich do specjalistów wsparcia technicznego. Oni pracują w trybie 24/7.

Zapraszamy więc do przeglądu nowych motywów dla WordPress.

Latify

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego motywu do przedstawienia biznesu agronomicznego w Internecie, trafiliście na dobrą templatkę. Ona ma stylowy projekt, w którym zostały połączone jakościowe elementy graficzne i ciekawe efekty animacyjne. Przy tym motyw nie jest obciążony skryptami, a więc będzie ładować się szybko na różnych urządzeniach mobilnych użytkowników.

Na stronie domowej umieszczone są wszystkie niezbędne informacji na temat gospodarstwa rolnego. Odwiedzające mogą krótko zapoznać się z historią firmy, oferowaną produkcją, pracownikami przedsiębiorstwa. Także oni mogą przejść do galerii z promowanymi produktami oraz zapoznać się z artykułami tematycznymi na blogu. Na dołu strony umieszczone są linki do profile firmy w popularnych sieciach społecznościowych i formularz zapisywania na newsletter.

Podany motyw rozpowszechnia się na licencji GPL wersji 3.0, co pozwala używać go do tworzenia różnych stron www. Do innych przewag templatki można odnieść szeroki wybór rozszerzeń wchodzących w ostatnią wersję Cherry Framework. To są rozwijane menu, mediateka, polecane wpisy, manager panelu bocznego, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw zawiera mapę Google i wspiera 500+ fontów webowych od Google.

Szczegóły |
Demo

CupoJava

Podany motyw będzie idealnie pasował do tworzenia strony internetowej dla kawiarni. Chociaż nie ma żadnego problemu, aby dopasować go do innych tematów niszowych. Templatka zawiera rozbudowane opcji personalizacji, co pozwala szybko modyfikować jej wygląd w trybie online. Oprócz tego ona zawiera szereg opcji, które pozwalają tworzyć profesjonalne strony www bez stosowania cudzych rozwiązań.

Strona domowa ma lekki projekt, który został wykonany w jasnych kolorach. W nim zostały połączone także jakościowe obrazki i różne widgety. To wszystko pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartość witryny i pomóc im szybko znaleźć interesujące informacji. Na podanej stronie znajduje się także formularz zapisywania na newsletter. Dzięki niemu odwiedzjące mogą otrzymywać świeże nowości na bieżąco. Także oni mogą zapoznać się z fotografiami kawiarni na profilu w Instagram.

Motyw CupoJava został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z MegaMenu, kalendarza, managera pasku bocznego, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego do templatki był włączony Power Builder i 25+ modułów treściowych. Za ich pomocą można tworzyć nietypowe projekty wpisów i stron oraz zarządzać dodanymi elementami przez jeden klik myszką.

Szczegóły |
Demo

Corporate’s Inc.

Ten motyw jest poświęcony doradztwu finansowemu, jednak może być używany do szerszego spektrum tematów biznesowych. Razem z templatką dostaniecie Państwo niezbędne pliki PSD i obrazki graficzne, co pozwala szybko zmodyfikować jego projekt pod własne potrzeby. Motyw zawiera również rozszerzone opcji personalizacji, co pozwala zarządzać wyglądem bez „wejścia” w kod.

Po wejściu na stronę główną można znaleźć niezbędną informację o firmie. Także tutaj jest sekcja z krótkim przesądem usług, opiniami byłych klientów oraz ostatnimi artykułami z blogu. Jednym z kluczowych elementów strony jest używać manager rezerwacji spotkań. Za jego pomocą osoby odwiedzające mogą wybrać najlepszy czas dla spotkania z przedstawicielem firmy i otrzymać odpowiedzi na interesujące pytania. Dostać się do pozostałych rozdziałów strony można przez rozwijane menu górne.

Funkcjonalność motyw została realizowana za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework. Dzięki temu do użytku Państwa dostępne są szereg opcji, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw będzie całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na repozytorium WordPress. Templatka wspiera również fonty webowe Google i technologię Retina.

Szczegóły |
Demo

Farmland

Jeszcze jedno nowoczesne rozwiązanie do tworzenia strony poświęconej rolnictwu. Chociaż ten motyw może być stosowany do realizacji stron dla innych przedsiębiorstw, którzy działają w tej dziedzinie. Wszystkie opcji zarządzania wygładem witryny były przeniesione do sekcji „Personalizacja”, co robi proces dopasowania templatki do potrzeb biznesu prostym i wygodnym.

Główny nacisk w projekcie tego motywu został zrobiony na jakościowe elementy graficzne i dużą typografię. To pozwala wydzielić kluczowe sekcji strony i skupić uwagę odwiedzających na ważnych informacji. Do innych przewag templatki można odnieść wygodną nawigację, dzięki której odwiedzjące mogą szybko dostać się do interesującego rozdziału strony. No i na sam koniec trzeba wyróżnić proste efekty animacyjne, które harmonijnie wyglądają na tle prostego projektu.

Do motywu Farmland były dodane kluczowe wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. One znaczniej rozszerzają funkcjonalność strony i pozwalają Państwu korzystać się z szeregu opcji. Wśród nich można wyróżnić projekty Cherry, zespół Cherry, usługi Cherry, wyszukiwarka Cherry, opinii Cherry itd. Templatka posiada również Power Builder i moduły treściowe. Za ich pomocą możecie zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Farmland – Agriculture & Farming WordPress Theme

 

Szczegóły |
Demo

Zoosmba

Jak wypływa z nazwy tego motywu, on jest poświęcony tańcom i będzie idealnie pasował do tworzenia strony dla szkoły oferującej tego typu usługi. Chociaż podana templatka jest na 100% GPL, co pozwala używać jej Państwu wielokrotnie i realizować inne projekty stron internetowych. Pomóc w tym mogą rozbudowane opcji personalizacji, które pozwalają wprowadzać zmiany przez panel administracyjny i sprawdzać ich na bieżąco.

Strona domowa nie posiada tradycyjnego suwaku. W zamian niego znajduje się informacja powitalna z linkiem na stronę z harmonogramem szkoły tańca. Na niej odwiedzające mogą wybrać najlepszy czas dla zajęć. Wracając do strony głównej należy wydzielić obecność kluczowych sekcji z informacjami. Dzięki nim odwiedzające mogą zapoznać się z trenerami, opiniami uczniów oraz zobaczyć ostatnie foto z profilu w Instagram. Także tutaj są przyciski do profile szkoły w popularnych sieciach społecznościowych i formularz zapisywania na newsletter.

Jak pisaliśmy powyżej, ten motyw odnosi się do nowej linijki produktów producenta. On został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0, który znaczniej rozszerza funkcjonalność strony internetowej. Do Państwa użytku dostępne są rozwijane menu, mediateka, manager rezerwacji, kalendarz, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz motyw wspiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress, co pozwala Państwu szybko dodać brakujących opcji na stronę www.

Zoomba – Zoomba Dance Studio WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Italica

Jeszcze jedno funkcjonalne rozwiązania do tworzenia strony restauracji oraz kawiarni. Przy tym podany motyw ma ogromną przewagę w porównywaniu do innych produktów przedstawionych w tym zestawie. On jest udostępniamy razem z 6 dodatkowymi motywami potomnymi poświęconymi tematowi restauracji. Wśród nich można znaleźć projekt dla restauracji włoskiej, chińskiej, japońskiej, fastfood oraz restauracji serwującej ryby i owoce morza, grill i oryginalne potrawy.

Każdy z przedstawionych motywów potomnych ma eleganci projekt, który odpowiada tematyce restauracji. Przy tym templatki nieobciążone są nadmierną ilością elementów graficznych, co pozwala osobom odwiedzającym szybko zorientować się na stronie. Także do motywów została dodana rozbudowana galeria z filtrami, dzięki czemu możecie Państwo dodać najlepsze obrazki reprezentujące restaurację. Każda z templatek ma również wygodną nawigację i przyciski społeczne.

Do innych przewag motywów można zaliczyć obecność rozwijanego menu, kalendarza z możliwością zarezerwowania stolika, chmurę tagów, mapę Google i opcje mediów społecznościowych. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji możecie skorzystać się z wtyczek dostępnych na wordpress.org. Podany templatki są kompatybilne z nimi.

Italica – multipurpose restaurant WordPress theme with 6 skins

Szczegóły |
Demo

Motyw Harvest

Kolejny motyw, który jest poświęcony rolnictwu. Wśród przedstawionych dziś rozwiązań jego wyróżnia nowoczesny projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe elementy graficzne i stylowe efekty animacyjne. Przy tym motyw jest lekki i będzie szybko ładować się na różnych urządzaniach użytkowników. To potwierdzają dane z Google PageSpeed, gdzie on zajmuje wysokie pozycji.

Na stronie głównej motywu Harvest umieszczona jest wszystka potrzebna informacja dla zapoznania się z działalnością firmy. Ciekawostką projektu tempalatki jest pełnoekranowy suwaka znajdujący się w górnej części strony. Przy tym rozwijane mega-menu znajduje się nad nim, dodaje dodatkowy akcent na obrazki. Także na stronie głównej znajduje się sekcja z wpisami z blogu, jest przegląd usług, informacja kontaktowa i mapa Google. Pozostała informacja dostępna jest w odpowiednich podstronach dostać się do których można przez menu górne.

Motyw Harvest opiera się o Cherry Framework 4.0. I chociaż jest to poprzednia wersja tego frameworku, templatka zawiera wszystkie potrzebne opcji do tworzenia nowoczesnej strony www. Wśród nich można wyróżnić MegaMenu, galerię z filtrami, kalendarz i chmurę tagów. A w przypadku, jeśli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowych opcji możecie ich szybko dodać, używać popularne wtyczki dla WordPress. Templatka będzie kompatybilna z nimi.

Harvest WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Education

Ten motyw może być używany do tworzenia szerokiego spektrum stron edukacyjnych, chociaż nie jest to koniecznie. On ma prosty projekt, który da się dostosować do innych tematów biznesowych. Oprócz tego templatka zawiera szereg wtyczek Cherry, które pozwalają korzystać się z 100+ opcji niezbędnych pod czas realizacji profesjonalnych stron www.

Strona domowa występuję wizytówką dla zakładu edukacyjnego. Na niej znajduje się pełnoekranowy suwak, który można używać do różnych celów reklamowych. Poniżej znajduje się sekcja z informacją powitalną, krótkim przeglądom programów i ostatnimi artykułami z blogu. Na dołu strony jest umieszczona wszystka niezbędna informacja kontaktowa wraz z mapą Google. To pozwoli odwiedzającym szybko znaleźć podany zakład edukacyjny.

I chociaż motyw Simona S. został zbudowany w oparciu o poprzednią wersję Cherry Framework, to w żaden sposób nie ogranicza jego funkcjonalność. Oprócz rozbudowanej galerii templatka zawiera MegaMenu, zakładki ulubionych stron, chmurę tagów, kalendarz itd. Także do niej były dodane produkty z rodziny MotoPress: wizualny edytor treści i wizualny suwak. Za ich pomocą można zarządzać zawartością strony w jeden klik myszką. Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Education Hub WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Simona S.

Jeśli poszukujecie motyw do realizacji portfolio dla fotografa oraz strony poświęconej fotografii, ten motyw będzie ciekawy dla was. Do niego była dodana rozbudowana galeria, która pomoże w wygodny sposób przedstawić pracy fotografa czytelnikom. Oprócz tego templatka posiada jeszcze ponad 100 różnych opcji niezbędnych do tworzenia profesjonalnej strony internetowej.

W projekcie motywu zostały wykorzystane stylowe efekty animacyjne realizowane są za pomocą HTML i JS oraz Parallax. Dzięki temu strona ożywa pod czas przewijania i najechania myszką na różne elementy nawigacyjne. Jeśli przejść do strony głównej, można stwierdzić, że ona występuje wizytówką dla witryny. Na niej znajdują się sekcja z informacją powitalną, krótkim przeglądem artykułów z blogu oraz opiniami użytkowników. Także na stronie znajduje się licznik umiejętności i linki do profile w popularnych sieciach społecznościowych.

I chociaż motyw Simona S. został zbudowany w oparciu o poprzednią wersję Cherry Framework, to w żaden sposób nie ogranicza jego funkcjonalność. Oprócz rozbudowanej galerii templatka zawiera MegaMenu, zakładki ulubionych stron, chmurę tagów, kalendarz itd. Także do niej były dodane produkty z rodziny MotoPress: wizualny edytor treści i wizualny suwak. Za ich pomocą można zarządzać zawartością strony w jeden klik myszką. Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Simona S WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Helilar

I chociaż projekt tego motywu został poświęcony energetyce słonecznej, on może być zmodyfikowany pod inne cele biznesowe. Templatka została zbudowana w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala korzystać się Państwu z szeregu opcji. Także należy wydzielić rozbudowaną sekcję „Personalizacja”, do której były przeniesione wszystkie opcji zarządzania wyglądem strony.

W projekcie motywu zostały połączone jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. Dzięki temu strona będzie przyciągać uwagę odwiedzających. Przy tym ona nie jest obciążona elementami graficznymi i skryptami, a więc będzie szybko ładować się na urządzeniach mobilnych użytkowników. Do innych przewag projektu templatki można odnieść wygodną nawigację. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne oraz menu znajdujące się w stopce strony.

Motyw Helilar rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala Państwu używać jej do tworzenia niegranicznej liczby stron www. Pisaliśmy także, że funkcjonalność templatki została realizowana za pomocą własnego frameworku producenta. Oprócz tego do motywu były dodany Power Builder i moduły treściowe. Za ich pomocą możecie realizować Państwo własne projekty dla stron i wpisów.

Szczegóły |
Demo

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz