10 najlepszych szablonów dla WordPress na lipiec 2017

Poszukując motyw do tworzenia strony internetowej na pewno zwrócili Państwo uwagę na wielki wybór rozwiązań, również darmowych jak i płatnych. Związano to nie tylko z popularnością WordPress, lecz także z pojawieniem nowych technologii webowych oraz zmianą trendów w projektowaniu stron www. A ponieważ projektowanie webowe rozwija się bardzo dynamicznie, wraz ze zmianą smaków użytkowników, wynika potrzeba tworzyć nowe motywy oraz aktualizować stare. Właśnie dlatego ich liczba ciągle się zwiększa. A więc wynika pytanie: „Jak wybrać najlepszy motyw dla strony www?” Odpowiedź na niego znajdziecie w naszym poradniku.

Najlepsze szablony WordPress w 2017 znajdziesz pod tym linkiem.

Wychodząc z powyższej informacji, musicie Państwo pamiętać: tworząc stroną www należy ciągle jej aktualizować inaczej ona z czasem przystarzy moralnie. A ponieważ śledzenie za aktualnymi trendami wymaga posiadania zbyt dużo wolnego czasu, przygotowaliśmy dla was kolejny zestaw w którym zebraliśmy najnowsze motywy od TemplateMonster. Wśród nich znajdziecie stylowe i funkcjonalne templatki, które pomogą zbudować nowoczesną stronę www i wyróżnić jej z pośród witryn konkurentów.

Do poniższego zestawu trafili najnowsze motywy producenta, które rozpowszechnią się na licencji GPL wersji 3.0. Zgodnie z zasadami tej licencji możecie korzystać się z templatek wielokrotnie do tworzenia dowolnej liczny stron www. A dzięki obecności rozbudowanych opcji personalizacji, zarządzać wyglądem strony można bezpośrednio w trybie online.

Do kolejnych przewag tych motywów dla WordPress można odnieść responsywność i kompatybilność. Dzięki temu nie musicie martwić się Państwo, że strona nie będzie wyświetlać się poprawnie na urządzeniach mobilnych użytkowników. Oprócz tego kod templatek jest stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu wasza strona będzie przyjazna dla SEO.

Każda paczka z motywem zawiera rozszerzoną dokumentację, co pozwala Państwu szybko zapoznać się z możliwościami produktu i zbudować stronę www. Oprócz tego na stronie Centrum pomocy technicznej online można znaleźć różne poradniki dotyczące użycia rozszerzeń motywów i tworzenia witryny internetowej. A jeśli będziecie mieli jakiś problem z użyciem motywów, możecie skorzystać się z pomocy specjalistów TemplateMonster. One dostępne są non-stop i pomogą rozwiązać wasz problem.

P.S. Prosimy zwrócić uwagę, że obrazki dostępne w trybie DEMO będą zablurowane w motywach. Jest to związane z niemożliwością używać obrazki komercyjne w ramach licencji GPL.

Zapraszamy do przeglądu nowych motywów od producenta.

La Food

Podany motyw będzie pasował również do tworzenia strony dla zakładu gastronomicznego, lecz także do realizacji blogu hobbistycznego poświęconego jedzeniu. Chociaż za potrzeby jego można lekko dopasować do innych tematów niszowych. Templatka zawiera rozbudowane opcji zarzadzania wyglądem strony, które zostały przeniesione do sekcji Personalizacja. Oprócz tego do niej były dodane różne dodatki Cherry, rozszerzające funkcjonalność strony.

Dzięki obecności widgetów od najnowszej wersji Cherry Framework, na stronę domową można umieszczać różne sekcji z informacjami. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z krótką informacją o restauracji oraz o blogu, zahaczyć kategorii dań i zapisać się na newsletter. Oprócz tego na stronie umieszczone są opinii byłych klientów i odnośniki do profile strony w popularnych sieciach społecznościowych.

Oprócz wtyczek i widgetów Cherry do templatki został dodany Power Builder i moduły treściowe. Dzięki temu możecie tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać zawartościami na nich w jeden klik myszką. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Także on ma poprawny ko i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |
Demo

Julie Bernerro

Jeśli poszukujecie kreatywny motyw do realizacji portfolio fotograficznego, na pewno musicie zwrócić uwagę na templatkę Julie Bernerro. Ona ma nie tylko ciekawy projekt, który pomoże w najlepszy sposób przedstawić pracy fotografa, lecz także zawiera rozbudową galerię, niezbędną dla tego typu stron www. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki dla WordPress, a więc możecie szybko rozszerzyć jego funkcjonalność.

Całą zawartość strony domowej zajmuje suwak, do którego można dodawać różne obrazki promujące umiejętności fotografa. Dostać się do pozostałych rozdziałów, w tym i do galerii, można przez menu ukryte w „Hamburgerze”. Oprócz tego strona zawiera blog, co pozwala Państwu dzielić się swoim doświadczeniem oraz ciekawostkami z czytelnikami. Dostać się do niego można również przesz menu „Hamburger”.

Funkcjonalność motywu została realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Dzięki temu do Państwa użytku dostępne są szereg opcji, w tym dynamiczny suwak, MegaMenu, opcji mediów społecznościowych, manager paska bocznego itd. Do templatki została dodana również TM Galeria, co pozwala Państwu realizować różne typy galerii na stronie www.

Szczegóły |
Demo

Identiz

Motyw Identiz pasuje do realizacji nowoczesnego blogu o dowolnym tematowi niszowym. Jest to możliwe dzięki projektowi templatki, w którym obrazki wykorzystane tylko w suwaku i artykułach. A więc ich można szybko podmienić na dowolne inne przez panel administracyjny. Oprócz tego templatka zawiera rozbudowane opcji personalizacji, co pozwala zarządzać wyglądem strony w trybie online.

Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać najnowsze oraz najpopularniejsze artykuły. Poniżej niego umieszczone są kafelki z linkami do głównych rozdziałów strony. Także na stronie można znaleźć polecane wpisy i najnowsze artykuły. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapisać się na newsletter oraz dołączyć się do fanów blogu w popularnych sieciach społecznościowych, aby dostawać nowości na bieżąco.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.0, a więc możecie korzystać się Państwo z szeregu wtyczek i widgetów pod czas tworzenia strony www. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji możecie zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Oprócz tego motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |
Demo

Credo

Motyw Credo należy do nowej linijki produktów od TemplateMonster. On został zbudowany w oparciu o nową technologię – CSS Grid, dzięki czemu w templatce były realizowane stylowe efekty animacyjne. Dzięki temu projekt motywu „ożywa” pod czas przewijania strony i najechania myszki na różne elementy graficzne. Do innych przewag templatki można odnieść obecność 7 gotowych układów nagłówku i szeroki wybór widgetów. To pozwoli Państwu dostosować motyw do potrzeb projektu.

Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy dynamiczny suwak, a poniżej – krótki przegląd artykułów. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko dostać się do interesującego tematu i zapoznać się z nim. Na dołu strony można znaleźć foto z profilu w Instagram i linki do profile blogu w popularnych sieciach społecznościowych. Dostać się do innych rozdziałów strony można przez menu „Hamburger”.

Motyw Credo opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework. To pozwala korzystać się Państwu z rozwijanego menu, galerii, madiateki, managera paska bocznego, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw wspiera 500+ fontów webowych od Google, co pozwala używać stylowe typografii na stronie www. On ma również poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |
Demo

Jon Bin

Kolejne ciekawe rozwiązanie do tworzenia portfolio fotograficznego. Tym razem motyw ma tradycyjny projekt z rozbudowaną stronę domową, która zawiera kluczowe informacji o fotografie i jego pracach. Przy tym projekt nie jest obciążony nadmierną ilością elementów graficznych oraz efektów animacyjny. A więc strona zbudowana w oparciu o ten motyw będzie ładować się szybko.

Pierwsze, co widzi odwiedzający po wejściu na stronę to informację powitalną od fotografa. Poniżej znajduje się krótka informacja o realizowanych usługach i cenach na sesji zdjęciowe. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapoznać się z fotografiami oraz przejść do ostatnich artykułów na blogu. Także na stronie znajduje się formularz rezerwacyjny, co pozwoli Państwu zamówić sesję zdjęciową w jeden klik myszką.

Podany motyw jest na 100% GPL, dzięki czemu możecie go używać go tworzenia dowolnej liczby stron www. Oprócz tego on został zbudowany o Cherry Framework 5.0, dzięki czemu można korzystać się z rozwijanego menu, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Także motyw wspiera WPML, WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Szczegóły |
Demo

Latteccino

Jak wypływa z nazwy tego motywu on jest poświęcony kawie. A więc możecie użyć go Państwo również do tworzenia blogu poświęconego temu aromatycznemu napojowi, lecz także do sprzedaży kawy s Sieci. Templatka zawiera niezbędne rozszerzenia pozwalające realizować każdy z tych celów. Oprócz tego motyw ma rozbudowane opcji personalizacji, dzięki czemu możecie szybko zmodyfikować wygląd strony i dostosować go do własnych potrzeb.

Na stronie domowej można znaleźć informacji o oferowanej kawie i zapoznać się z opiniami zadowolonych klientów. Oprócz tego dla użytkowników przedstawione są ostatnie artykuły z blogu i fotografii z profile w Instagram. Dzięki temu odwiedzające mogą otrzymać niezbędną informację o kawie i zamówić swój ulubiony napój.

Do motywu zostały dodane funkcjonalne wtyczki wchodzące w Cherry Framework, a mianowicie: projekty Cherry, zespół Cherry, opinii Cherry, usługi Cherry, wyszukiwarka Cherry itd. Oprócz tego templatka zawiera Power Builder, co pozwala tworzyć nietypowe projekty strony i zarządzać elementami dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły |
Demo

Mike Bridge

Jeśli prowadzicie Państwo szkolenia lub treningi, to na pewno potrzebujecie nowoczesnej strony dla przedstawienia swoich usług w Internecie. Motyw Mike Bridge będzie idealnie pasował do realizacji tego celu. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach z naciskiem na jakościowe obrazki i dużą typografię. Oprócz tego on zawiera proste efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie internetowej.

Strona domowa występuję wizytówką dla trenera personalnego. Ona zawiera krótką informację o trenerze i oferowanych usługach. Także na stronie znajduje się sekcja z ostatnimi artykułami z blogu i harmonogramem prowadzonych treningów. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą śledzić za trenerem w popularnych sieciach społecznościowych oraz zapisać się na newsletter i otrzymywać gorące propozycji na skrzynkę pocztową.

Motyw rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala Państwu używać go wielokrotnie. Oprócz tego on zawiera popularne wtyczki Cherry, które znacznie rozszerzają funkcjonalność templatki. Przy tym motyw jest kompatybilny z wtyczkami z repozytorium WordPress, co pozwala wam szybko dodać brakujących opcji na stronę internetową.

Szczegóły |
Demo

Nutrie

Nutrie to stylowy i funkcjonalny motyw do realizacji strony dla trenera personalnego. Chociaż za potrzeby może być dostosowana do innych tematów niszowych. Templatka zawiera rozbudowane opcji personalizacji, co pozwala szybko modyfikować wygląd strony i sprawdzać wszystkie zmiany na bieżąco.

Podany motyw ma nowoczesny projekt, w którym udało się połączyć prostotę i funkcjonalność. Dzięki temu strona domowa zawiera tylko niezbędne elementy, przy tym spełni wszystkie potrzeby odwiedzających. Tutaj jest licznik umiejętności, informacja powitalna od trenera, przegląd usług, opinii byłych klientów. Oprócz tego odwiedzające mogą zapisać się na trening, po przejściu do odpowiedniego rozdziału strony.

Motyw Nutrie został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0, który znacznie rozszerza jego funkcjonalność. To pozwala korzystać się Państwu z rozwijanego menu, polecanych wpisów, mediateki, managera pasku bocznego, projektów Cherry itd. Oprócz tego motyw wspiera technologię Retina i Ecwid. Także on ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły |
Demo

Fashionia

Jak mogliście zrozumieć z nazwy tego motywu, on jest poświęcony modzie i będzie idealnie pasował do realizacji tego typu blogów. Chociaż templatka zawiera rozbudowane opcji personalizacji, co pozwala szybko dopasować jej wygląd pod inne cele. Oprócz tego do motywu były dodane popularne wtyczki Cherry, dzięki czemu można tworzyć profesjonalne strony internetowe.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach z lekkim dodaniem różowej farby. Pozostałych farb templatce dodają różne obrazki umieszczone są również do zawartości artykułów, jak i do widgetów w panelu bocznym. Dzięki temu strona będzie przyciągać uwagę odwiedzających. Do innych przewag templatki można odnieść wygodną nawigację, co pozwala szybko dostać się interesującego artykułu.

Funkcjonalność motywu Fashionia została realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Dzięki temu możecie korzystać się z mediateki, MegaMenu, polecanych wpisy, menedżera paska bocznego, kalendarza itd. Oprócz tego templatka wspiera WPML, WooCommerce i inne popularne wtyczki z repozytorium WordPress. A więc możecie szybko dodać nowe opcji na stronę internetową.

Szczegóły |
Demo

Fashion

Jeśli planujecie stworzyć nowoczesny blog poświęcony modzie, podany motyw będzie idealnie pasował dla was. On ma stylowy projekt, który został wykonany w biało-czarnych kolorach, dzięki czemu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości stron. Oprócz tego projekt templatki nie jest obciążony nadmierną ilością elementów graficznych i różnych skryptów. Dzięki czemu strona zbudowana w oparciu o ten motyw będzie miała wysokie wskaźniki w serwisach Google PagaSpeed i GTmetrix.

Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać obrazki z linkami do popularnych artykułów. Poniżej suwaku umieszczone są sekcji z najnowszymi, polecanymi i tematycznymi artykułami. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapisać się na newsletter, dzięki formularzu, który znajduje się na dołu strony internetowej. Dostać się do pozostałych rozdziałów blogu można przez menu ukryte w „Hamburgerze”.

Oprócz wtyczek i widgetów Cherry, do motywu był dodany Power Builder i 25+ modułów treściowych. To pozwala Państwu tworzyć unikatowe projekty strony i zarządzać elementami treściowymi przez jeden klik myszką. Templatka również wspiera WPML i inne popularne wtyczki dla WordPress. A więc możecie szybko dodać niezbędne opcji na stronę www.

Szczegóły |
Demo

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz